Politikalarımız

Politikalarımız

shutterstock_1133983028

Kalite Politikamız

Lojistik gibi birçok hizmetin bir arada bulunduğu sektörde, kurumumuzun hizmetlerinde ve idari yapılanmasında daima kaliteye önem veriyoruz. Bu anlamda, gerek personelimize gerekse de kurumumuzdan hizmet alan müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek adına güncel kalmaya özen gösteriyoruz. Yetkinliğimizi ve uzmanlığımızı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sürdürerek hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

shutterstock_417314620

Çevre Politikamız

Sarp Express olarak, lojistik sektörünün çevreye en fazla karbon salınımında bulunan sektörlerin arasında olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, gerçekleştirdiğimiz tüm taşıma operasyonlarda çevreye verdiğimiz zararı en aza indirme gayreti içindeyiz. Filomuzda kullandığımız tüm araçların düşük emisyonlu Euro5 ve Euro6 teknolojili olmasına özen gösteriyoruz. Bununla birlikte, multimodal taşımacılık seçeneğimizle karayolu ile gittiğimiz mesafeyi kısaltarak, mesafelerimizin önemli bir bölümünü denizyolu ve demiryolu ile kat ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Kurum kültürümüzün bir parçası olan iş sağlığı ve güvenliği, hem verdiğimiz hizmetler hem de çalışanlarımız kapsamında oldukça dikkat ettiğimiz bir husustur. Bu doğrultuda, tüm çalışanlarımızın İSG eğitimlerini almasını sağlayarak, riskli ve kazalara sebebiyet veren durumları en aza indirmeyi hedefliyoruz.